İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kontak Doğaçlama Jam @ Ankara

Aralık 10, 2023 @ 5:30 pm 7:30 pm

Ankara Kontak Doğaçlama Dans Buluşması

13 Aralık Çarşamba / 17:30-19:30

CI Jam Ankara buluşmalarına hoş geldin! Oktoposh Atölye’nin sevgi dolu atmosferinde bir araya gelmeye, keşfetmeye, öğrenmeye, iletişim kurmaya ve dans etmeye hazır mısın?

Unutma, bu bir Jam, yaratıcı bir deneyim alanıdır ve bir atölye değildir. Kontak Doğaçlama dansını deneyimleme şansı bulacağın bu etkinlik herkese açıktır. Sadece doğaçlama müziğin eşliğinde, bol danslı buluşmamıza gelirken kendi suyunu, yedek tişört ve havlunu, rahat kıyafetlerini (uzun pantolonlar ve göbeği kapatan kazaklar önerilir) getirebilirsin. Doğaçlama müzik yapmak isteyenler ise enstrümanları ile katılabilirler.

17:30-19:30 arasında hareket edip, dansta kalacağımız bir alan açmış olacağız. Bu yüzden etkinlik saatinden 15 dk önce mekanda olman önemli.

Kesin gelecek olanlar özelden mesaj atarsa adres bilgilerini paylaşacağız. Mekan katkı payı için 100 tl’dir.

Kayıt:  0 (555) 697 25 44

Kolaylaştırıcılar: Hazal Kaya ve Selen Kılınç

Dans dolu buluşmamızda görüşmek üzere!


Ankara Contact Improvisation Dance Jamming

13 December Wednesday / 17:30-19:30

Welcome to CI Jam Ankara gatherings! Are you ready to come together in the loving atmosphere of Oktoposh Atelier, explore, learn, communicate, and dance?

Remember, this is a Jam, a creative space, not a workshop. This event, where you’ll have the chance to experience the Contact Improvisation dance, is open to everyone. While joining our lively gathering with improvisational music, don’t forget to bring your own water, spare shirt, towel, and comfortable attire (long pants and sweaters covering the midriff are recommended). Those interested in improvisational music are welcome to bring their instruments.

Between 17:30 and 19:30, we’ll create a space to move and stay in the dance. Therefore, being at the venue 15 minutes before the event starts is important.

If you’re certain about attending, please send a private message, and we’ll share the address details. The venue contribution fee is 100 TL.

Registration: 0 (555) 697 25 44

Facilitators: Hazal Kaya and Selen Kılınç

Looking forward to meeting you in our dance-filled gathering!

100TL Kayıt gereklidir. 0 (555) 697 25 44

CI-Turkey