İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kontak Doğaçlama Jam

Ocak 16, 2022 @ 1:30 pm 3:30 pm

Kontak Doğaçlama aşığı iki kadın Hazal ve Funda beraber bir jam düzenliyor. Kontak Doğaçlama Jamleri atölye değildir, bildiklerinizi pratik edebileceğiniz, sessiz ve ya doğaçlama müzik eşliğinde yapılan bir dans buluşmasıdır.  Kontak Doğaçlama Jam bilen/bilmeyen herkese açık olacak. Açılış çemberinden sonra Kontak Doğaçlamayı hiç bilmeyenlere küçücük bir oryantasyon yapılacaktır.


Gelirken kendi suluğunuzu, yedek bir tişörtü, rahat dans edebileceğiniz kıyafetlerinizi ve oyuncu yanınızı mutlaka getirin. O zaman dans!

Not: Jam için kayıt gerekmemektedir, hiç dans etmemişseniz lütfen etkinlikten bir 15dk kadar önce mutlaka gelin ve açılış çemberini kaçırmayın!  

Tarih: 16 Ocak 2022, Pazar
Yer: Shine dans stüdyosu
Saat: 13:30-15:30
Ücret: 30₺  


Contact Improvisation lovers Hazal and Funda organize a jam together. Contact Improvisation Jams is not workshop, it is a dance meeting where you can practice everything you know about CI, accompanied by silent or improvised music.   Contact Improvisation Jam will be open to anyone. After the opening circle, a small orientation will be given to those who have no knowledge of Contact Improvisation.


Be sure to bring your own water bottle, a spare T-shirt, comfortable dance clothes and your inmer child. Let’s dance!

Note: There is no registration required for the CI jam, if you have never danced CI, please come about 15 minutes before the event and don’t miss the opening circle!  

Date: 16 January 2022, Sunday
Location: Shine Dance Studio
Time: 13:30-15:30
Fee: 30₺

30TL

Shine Dans Stüdyosu

Kavaklıdere, Mahallesi, Remzi Oğuz Arık, Tunus Cd. 46/2, 06680
Ankara, Türkiye
+ Google Haritalar