İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kontak Doğaçlama Atölyesi @ Ankara

Şubat 4 @ 1:30 pm 6:00 pm

Yer: Tunalı/Ankara
Kolaylaştırıcı: Hazal Kaya
4 Şubat PAZAR
Atölye, 13:30-15:30 & 16:00-18:00 Jam
Bilgi/İletişim: 05334365027

Omurgamızın en tepesinde başımızın aslında dansımıza katabileceği hareket olasılıkları çok. Rotasyonlar, bakışlar ve momentum bunlardan sadece birkaçı. Hareket dağarcığımıza üst bedenimize odaklanarak yapacağımız atölye her seviyeden dans eden, beden farkındalığını arttırmak isteyen, hareket araştırması yapmak isteyen herkese uygundur. Yeterki meraklı iç çocuğunuz ve dans etme isteğinizle olsun.

Atölye için rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler ve mutlaka yedek bir üst getiriniz. Molalarda ise soğumamak için kalın bir üst yine çok iyi olacaktır. Kontak Doğaçlama jami ile devam edecek atölyeye bekleniyorsunuz.

Not: Sadece Jam’ katılacaksanız eğer kayıt gerekMEmektedir. 15:45 gibi alanda olmanız yeterlidir.
Not: Atölye 2 saat sürecek ve Jam’e geçişte yarım saatlik, beraber atıştıracağımız bir molamız olacak. Bu molaya herkes bir şeyler getirirse soframız şenlenecektir.


Location: Tunalı/Ankara

Facilitator: Hazal Kaya

SUNDAY, FEBRUARY 4

Workshop, 13:30-15:30 & 16:00-18:00 Jam

Information/Contact: 05334365027

There are many movement possibilities that our head, at the top of our spine, can actually add to our dance. Rotations, looks and momentum are just a few of them. In the workshop we will focus on our movement repertoire at upper body. It is suitable for everyone who dances at all levels, wants to increase body awareness, and wants to do movement research. As long as you have your curious inner child and your desire to dance, you are welcome.

Bring comfortable clothes and a spare top for the workshop. During breaks, a thick top will be very good to avoid getting cold. You are expected to attend the workshop which will continue with the Contact Improvisation jam.

Note: If you are just going to participate in the Jam, registration is not required. You just need to be at the area around 15:45. 

Note: The workshop will last 2 hours and we will have a half-hour break to have a snack together on the way to the Jam. You can bring some snacks for this break.

CI-Turkey