Kontak Doğaçlamaya Adım Adım : Güven, Dinle, Dokun ve Hafifle

 

23 Şubat / 1 Mart / 8 Mart / 15 Mart // 19:00-21:00

Karşı Yoga, Karşıyaka (Ayrıntılı adres bilgisi kesin kayıt olduğu takdirde paylaşılacaktır)

Kolaylaştırıcı: Sedef Güneş

Bu atölyede Kontak Doğaçlama’nın temel prensiplerini eşli ve grup oyunları ile pratik edecek herhangi bir mükemmel forma ulaşma, güzel görünme ya da başarma kaygısı olmaksızın kendimizi hareket içinde keşfedeceğiz. Bu atölyelerde teknik çalışmalarının kozasını 4 temel başlık ile öreceğiz. 4 ayrı buluşmadan oluşacak olan bu atölyeler, Kontak Doğaçlamaya bizi Adım Adım taşıması için tasarlandı. Birbirinden ayrı olarak düşünülemeyecek ve birbirini besleyen konular olsa da ayrı haftalarda taş taş üstüne koyup gelişimimizi de izleyebileceğiz. Kontak doğaçlamayı temelden anlamak, dans edip keyifle içinde kalabilmek ve gündelik hayatlarımızdaki kontak anlarında da farkındalıkla keşfedebilmek için bu başlıklar altında çalışacağız. Güven, Dinle, Dokun ve Hafifle

Atölyeye kimler katılabilir?

Atölye, kendi bedenini ve başka bedenlerle kurduğu ilişkileri dansın içinde deneyimlemek isteyen herkese açıktır. Yaş, cinsiyet, sağlamlık-sakatlık ayrımı yapmaksızın, hareket tecrübesi olan ya da olmayan her beden, bu pratik içinde kendi hareketini özgürce keşfedebilir.

Ücret 200 TL olup mekanın ücretini de kapsamaktadır.  Çalışmaların bir bütün oluşturması ve sonucunda çıkanı görebilmeniz adına 4 çalışmaya katılım tavsiye edilmektedir. Tek katılım olduğu takdirde ücret 60 TL’dir.

Atölye Tarihleri ve Saatleri:

23 Şubat 19:00-21:00

1 Mart 19:00-21:00

8 Mart 19:00-21:00

15 Mart 19:00-21:00

Her bir buluşma bir buçuk saat ders, yarım saat ise pratikten oluşuyor.  Bir çalışmaya gelemediğiniz takdirde bir sonraki buluşma serisinden telafi edebilirsiniz. Şubat ayında da 4 hafta ile devam ediyor olacağız. 

Mekan:

Karşı Yoga, Karşıyaka (Ayrıntılı adres bilgisi kesin kayıt olduğu takdirde paylaşılacaktır)

Kolaylaştırıcı: Sedef Güneş

Kayıt: 0535 528 08 18