Kontak Doğaçlama, Paylaşım / Ankara

Her Salı @ Platform Sanat

Hazal Kaya (CI-TURKEY) Kontak Doğaçlama’ya dair birikimini Ankara’daki tüm dans ve hareket severler ile paylaşmak için her Salı Platform Sanat’ta sizleri bekliyor.

Kalıplar ve kuralların ötesinde teknik, akış ve beden farkındalığı üzerinden gidecek paylaşımlar sayesinde kendi beden farkındalığınızı arttırabilir, oyuncu yanınızı serbest bırakabilir, mekan/kişi/boşluk/köklenmek vs. gibi kavramları yeniden tanımlayabilirsiniz.

Paylaşımlar boyunca kavramsal tanımları çemberde paylaşırken hareket ve akış çalışmalarında bu kavramların bedende nasıl dansa dönüştüğünü deneyimleyebilirsiniz.

Yaş, bedensel engel, zihinsel sınırların ötesinde bu çağrı dans/hareket etmek isteyen herkes için geçerlidir. İster aylık ister tek ders, nasıl isterseniz kayıt olabilirsiniz. Biz her Salı Kontak Doğaçlama paylaşımlarında sizleri bekliyor olacağız.

Tek ders katılım: Tam 35tl, öğrenci 30tl
Aylık 4 ders katılım: Tam 120tl, öğrenci 100tl

~ENGLISH~

Contact Improvisation, Sharing

Every Tuesday starting from 11th December, 2018

Hazal Kaya (CI-TURKEY) awaits you at Platform Sanat (Ankara) every Tuesday to share Contact Improvisation techniques she has accumulated so far!

All sharings will be accompanied by techniques of CI, flow of the movement and body awareness in order to increase your own body awareness, release your inner child and you redefine concepts such as space / person / void / rooting … and many more!

While sharing the conceptual definitions throughout the circle gatherings, you can experience how these concepts turn into dance in the body with studies of motion and flow.

Beyond the age, physical disability, mental boundaries, this call applies to anyone who wants to dance / move. Whether monthly or single course, you can register as you want. We will be waiting for you every Tuesday at the Contact Improvisation Sharing.

Single course attendance: 35tl, student 30tl
4 lessons per month: 120tl, student 100tl

INFO/BILGI: (0312) 466 19 87

Facebook event: https://www.facebook.com/events/411543686288073/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s